احضار پرستار- مدل گویا

این مدل جهت استفاده مراکز درمانی و بیمارستان هایی که تمایل به استفاده از محصول مقرون به صرفه دارند طراحی و پیاده سازی شده است. این مدل بدون نمایشگر بوده و عملیات احضار و بازنشانی به وسیله دو دکمه بر روی پنل داخل کنسول انجام می گیرد. کلیه استانداردهای دیگر احضار پرستار طبفا اعم از کلید زیربالشتی ، چراغ سردری، کلید کششی، ارتباط صوتی دوطرفه با ایستگاه پرستاری ،کلید CPR، امکان بی سیم بدون کلیه ماژول ها ، نرم افزار مدیریتی تحت وب و .. در این مدل نیز موجود است. رنگ بندی و طراحی ظاهر پنل به دلخواه مشتری قابل تغییر می باشد.
کلید کششی سرویس بهداشتی

کلید کششی سرویس بهداشتی طبق استاندارد در داخل سرویس بهداشتی قرار داده میشود تا در صورت نیاز، بیمار از داخل سرویس بهداشتی آن را بکشد و پرستار را از نیاز به کمک آگاه کند. این کلید به صورت آنتی باکتریال ساخته شده و نخ کششی آن 50 سانتی متر طول دارد. کلید کششی طبفا در دو مدل سیم دار و بیسیم بسته به انتخاب مشتری ارائه میشود.

 شاسی زیر بالشتی

شاسی زیر بالشتی ، یک کلید آنتی باکتریال با اتصال کابلی ارتجاعی است که در اختیار بیمار قرار می گیرد تا در مواقع اضطرار بتواند پرستار را مطلع کند.

پنل داخل کنسول

پنل داخل کنسول علاوه بر کلید هشدار و بازنشانی وظیفه برقراری تماس صوتی بین بیمار و ایستگاه پرستاری را بر عهده دارد. کلید CPR جهت ارتباط با تیم CPR بر روی این پنل قرار دارد.

پنل تحت وب

نرم افزار پنل تحت وب ، قابلیت های فراوان مدیریتی همچون مشاهده وضعیت تخت های بستری با اطلاعات بیمار مربوطه ، گزارشات تماس های برقرار شده ، پخش مکالمات ضبط شده و .. را در اختیار مشتری قرار می دهد.

دستگاه ایستگاه پرستاری

دستگاه ایستگاه پرستاری یک گوشی تلفن مخصوص است که در ایستگاه پرستاری نصب شده و مسئولیت نشان دادن شماره اتاق بیمار نیازمند کمک و ارتباط صوتی بین بیمار و پرستار را با رعایت کلیه شرایط ارتباط امن اعم از در لیست قرار دادن تماس های همزمان و تعریف اتاق های ضروری تر و انتصاب اولویت به آنها را دارد. دستگاه ایستگاه پرستاری طبفا در دو مدل سیم دار و بیسیم عرضه میشود.

چراغ سردری

چراغ سردر یک استاندارد جهانی مربوط به دستگاه احضار پرستار است که در صورتی که هشدار انجام شود باید چراغ سردر اتاق مربوطه روشن شود. چراغ سردری طبفا در دو مدل بی سیم و با سیم ارائه میشود و در صورت تمایل مشتری با کلیه طرح های موجود در بازار نیز قابل ارائه میباشد.