احضار پرستار- مدل پزشکیار

این مدل جهت استفاده مراکز درمانی و بیمارستان هایی که علاوه بر احضار پرستار نیاز به وجود یک سیستم کمک تشخیصی جهت مشاهده نتایج آزمایش بیمار، تصاویر رادیولوژی و مشاهده اطلاعات بیمار بر روی یک نمایشگر 7 اینچی لمسی دارند طراحی و پیاده سازی شده است. با وجود این سیستم پزشک به راحتی در بالای سر بیمار قابلیت مشاهده وضعیت بیمار خود را داشته که در سرعت و دقت تشخیص کمک شایانی مینماید. یک نمایشگر 7 اینچ لمسی به صورت اتوماتیک و با اتصال به سیستم HIS مرکز، اطلاعات بیمار را نمایش میدهد. کلیه استانداردهای دیگر احضار پرستار طب فا اعم از کلید زیربالشتی ، چراغ سردری، کلید کششی، ارتباط صوتی دوطرفه با ایستگاه پرستاری ،کلید CPR، امکان بی سیم بودن کلیه ماژول ها ، نرم افزار مدیریتی تحت وب و .. در این مدل نیز موجود است. رنگ بندی و طراحی ظاهر پنل به دلخواه مشتری قابل تغییر میباشد.
کلید کششی سرویس بهداشتی

کلید کششی سرویس بهداشتی طبق استاندارد در داخل سرویس بهداشتی قرار داده میشود تا در صورت نیاز، بیمار از داخل سرویس بهداشتی آن را بکشد و پرستار را از نیاز به کمک آگاه کند. این کلید به صورت آنتی باکتریال ساخته شده و نخ کششی آن 50 سانتی متر طول دارد. کلید کششی طبفا در دو مدل سیم دار و بیسیم بسته به انتخاب مشتری ارائه میشود.

 شاسی زیر بالشتی

شاسی زیر بالشتی ، یک کلید آنتی باکتریال با اتصال کابلی ارتجاعی است که در اختیار بیمار قرار میگید تا در مواقع اضطرار بتواند پرستار را مطلع کند.

پنل داخل کنسول

پنل داخل کنسول علاوه بر کلید هشدار و بازنشانی وظیفه برقراری تماس صوتی بین بیمار و ایستگاه پرستاری را بر عهده دارد. کلید CPR جهت ارتباط با تیم CPR بر روی این پنل قرار دارد. نمایشگر 7 اینچی لمسی کلیه اطلاعت بیمار را به ضورت اتوماتیک بر روی پنل نمایش میدهد. پزشک به راحتی به کلیه آزمایش های بیمار و نتایچ رادیولوژی دسترسی داشته و قابلیت های فراوانی همچوم مقایسه پارامترهای آزمایش مختلف در دوره های زمانی و … به عنوان ابزار کمک تشخیصی به او داده می شود.

پنل تحت وب

نرم افزار پنل تحت وب ، قابلیت های فراوان مدیریتی همچون مشاهده وضعیت تخت های بستری با ناطلاعات بیمار مربوطه ، گزارشات تماس های برقرار شده ، پخش مکالمات ظبط شده و .. را در اختیار مشتری قرار میدهد.

دستگاه ایستگاه پرستاری

دستگاه ایستگاه پرستاری یک گوشی تلفن مخصوص است که در ایستگاه پرستاری نصب شده و مسئولیت نشان دادن شماره اتاق بیمار نیازمند کمک و ارتباط صوتی بین بیمار و پرستار را با رعایت کلیه شرایط ارتباط امن اعم از در لیست قرار دادن تماس های همزمان و تعریف اتاق های ضروری تر و انتصاب اولویت به آنها را دارد. دستگاه ایستگاه پرستاری طبفا در دو مدل سیم دار و بیسیم عرضه میشود.

چراغ سردری

چراغ سردر یک استاندارد جهانی مربوط به دستگاه احضار پرستار است که در صورتی که هشدار انجام شود باید چراغ سردر اتاق مربوطه روشن شود. چراغ سردری طبفا در دو مدل بی سیم و با سیم ارائه میشود و در صورت تمایل مشتری با کلیه طرح های موجود در بازار نیز قابل ارائه میباشد.